27. ročník filmových ocenení Český lev sa konal v sobotu večer v pražskom Rudolfinu. Okrem zabávajúcich sa hostí a významných cien však priniesol aj nečakanú drámu. Známa herečka totiž skolabovala priamo na afterparty.

V sobotu sa v pražskom Rudolfinu rozdávali prestížne filmové ocenenia Český lev, na ktorých nemohli chýbať žiadne známe tváre. Medzi pozvanými hosťami dorazila aj bývalá prvá dáma a známa herečka Dagmar Havlová Veškrnová (66).

Hoci bola aj ona nominovaná na ocenenie za hlavnú rolu, napokon si sošku neodniesla. Po prvotnej dobrej nálade, smiechu a úsmevoch ale prišla nečakaná dráma. Herečka totiž podľa informácií českého Expresu v súkromnom salóniku skolabovala.

Na pomoc jej po tom, ako skončila na zemi, pribehli kolegovia naokolo. Zrejme však nešlo len o chvíľkovú nevoľnosť, kedže Dagmar sa v sprievode asistentky a ďalšieho doprovodu potichu vytratila bočným vchodom. Po kontrole, či nikto nie je vonku, herečku posadili do auta a odfrčala domov. Po celý čas sa však musela podopierať. Snáď nejde o žiadne vážne zdravotné problémy.

>> TU <<< (opens in a new tab)">Fotky Dagmar Havlovej po kolapse >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: expres.cz │ Foto: Facebook/Zlaté časy, Dagmar Havlová Veškrnová, YouTube/ČK live