Slávna česká speváčka, ktorá patrí k mimoriadne populárnym hviezdam až dodnes, už nemá najpevnejšie zdravie. 79-ročná spevácka legenda už v minulosti prekonala jeden infarkt a pred pár dňami jej podľa slov lekára hrozil ďalší. Na ceremónii v Prahe totiž skolabovala.

Len pred pár dňami znepokojila českých aj slovenských fanúšikov správa o kolapse Hany Zagorovej a už je tu ďalšia nepríjemná správa. Česká legendárna speváčka Marta Kubišová má rovnako trpieť zdravotnými problémami. 79-ročná hviezda hitu Modlitba pro Martu mala už v minulosti prekonať infarkt. V pondelok sa desivý scenár takmer zopakoval.

Kubišová sa totiž v Prahe zúčastnila prevzatia medaily pre čestnú občianku mesta, po ktorej nasledovala dvojhodinová ceremónia. Tá sa konala v zle vetranej miestnosti v Brožíkovej sieni plnej hostí, a tak speváčke prišlo nevoľno. „Nebol tam vzduch, moja kamarátka letela otvoriť okná. Horko-ťažko šlo ale pootvoriť len jedno okienko a k tomu ma odtiahli,“ priblížila Blesku so slovami, že ju oblial studený pot rovnako ako pred šiestimi rokmi tesne pred infarktom.

Kardiológ Kubišovej napokon potvrdil, že mala opäť našliapnuté na zlyhanie srdca, hoci k nemu teraz, našťastie, nedošlo. Speváčke nariadil oddych a relax, a tak jej podobné akcie už neodporúča. Marta si však mieni ocenenia v budúcnosti napriek varovaniam prevziať osobne. Pevne verí, že zdravie jej dovolí si taktiež užiť oslavu svojho jubilea, ktoré ju čaká 1. novembra.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: YT/Show Jana Krause, VDN Promo TV, Česká televize