Hudobník a gitarista známej slovenskej kapely zažil na pódiu počas jedného z koncertov poriadne krušné chvíle. V polovici koncertovania mu totiž náhle prišlo nevoľno a zosunul sa na zem priamo na pódiu. Neskôr prezradil, čo sa vlastne stalo a čo bolo príčinou.

Slovenská kapela Gladiator na čele so spevákom Mikom Hladkým aktuálne naplno koncertuje po viacerých slovenských mestách a aj na jeseň ich čaká množstvo vystúpení. Dokonca sa objavili aj v programe očkovacej lotérie na RTVS. Pred približne týždňom však prežili veľmi nepríjemnú situáciu.

Počas vystúpenia na hodoch v Trebaticiach pri Piešťanoch totiž prišlo nevoľno gitaristovi kapely Tomášovi Lívo Verešovi. Hudobník sa podľa informácií Nového Času asi v polovici odohraného koncertu zosypal na zem a skolaboval. Koncert sa na chvíľu prerušil a k mužovi okamžite pribehli záchranári. Našťastie, nešlo o nič vážne a Vereš skolaboval kvôli dehydratácií počas dní s vyššími teplotami.

Zmerali mi tlak, skontrolovali, či som o. k., či sa viem postaviť, a ich záverečný verdikt bol celkový kolaps organizmu pre dehydratáciu. Ľudia boli fantastickí. Vytlieskavali ma, aby to všetko dobre dopadlo a dodalo mi to fakt energiu. Po cca 10 minútach som sa postavil a koncert mohol pokračovať, bolo by mi ľúto nehrať, keď tam veľa ľudí prišlo kvôli nám,“ prezradil so slovami, že všetko napokon dobre dopadlo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/PartyPortal.sk, Akcie v Košiciach, Rádio BETA