V utorok večer ostali fanúšikovia svetoznámej rockovej legendy poriadne vystrašení. Počas koncertu v Pine Knob Music Theater v Michigane došlo totiž umelcovi nevoľno. Po odspievaní asi štyroch piesní skolaboval priamo na pódiu a následne bol prevezený do nemocnice.

Svetoznámy spevák a rocková legenda Carlos Santana nedávno oslávil svoje 75. narodeniny. Ani on sa rovnako ako jeho mnohí kolegovia nechystá vzdať milovanej hudby, koncertovania a potlesku fanúšikov. V utorok večer vystúpil na koncerte v Michigane, celý ho však dohrať nestihol.

Podľa informácií TMZ umelec skolaboval rovno na pódiu po tom, ako odohral približne štyri až päť piesní. Ratovať ho prišiel okamžite celý tím, pričom Santanu museli previesť do nemocnice. Hudobník bol pri vedomí a počas odvozu ešte stihol zamávať publiku.

Manažér speváka potvrdil, že aktuálne sa má dobre a za kolapsom je podľa všetkého vyčerpanie a dehydratácia. Santana mal zdravotné komplikácie aj v minulosti, pričom v decembri minulého roka musel zrušiť koncert kvôli problému so srdcom. Rovnako vo februári bol nútený zrušiť viaceré koncerty po tom, ako sa spolu s členmi kapely nakazili Covidom. Nedávno skolabovala aj česká speváčka počas ceremónie v Prahe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tmz.com │ Foto: YT/WXYZ-TV Detroit | Channel 7, Derek Illis