V parlamente bolo v stredu poriadne rušno. Počas schôdze Národnej rady SR došlo známemu poslancovi nevoľno a skolaboval. Do parlamentu musela byť privolaná rýchla zdravotná pomoc, ktorá poslanca napokon odviezla, zrejme na ďalšie vyšetrenia.

Len pred pár týždňami utrpela úraz rovno pred budovou parlamentu poslankyňa Anna Mierna. Keď sa pošmykla na námraze, skončila napokon s ortézou na nohe. Počas stredy museli priamo v budove parlamentu počas 83. schôdze podľa informácií TA3 ratovať ďalšieho politika.

Tentokrát však išlo o nevoľnosť a kolaps, ktorý zasiahol poslanca Martina Beluského počas rokovaní viac ako 100-bodového programu. Keď za pultom rečnil Marián Viskupič, podpredseda parlamentu Juraj Blanár jeho reč prerušil so slovami, aby prítomní privolali záchranku.

Poslancovi ĽSNS najprv pomáhali kolegovia v rokovacej sále, pričom mu poskytovali prvú pomoc. Nakoniec dorazili aj privolaní záchranári, ktorí politika odviezli. “Do 15.00 h sa prerušilo rokovanie, poslanec je stabilizovaný a pri vedomí,“ ubezpečila verejnosť Kollárova hovorkyňa Michaela Jurcová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:  ta3.com │ Foto: FB/Martin Beluský – poslanec NR SR