Obľúbená šou Tvoja tvár znie povedome zbiera úspechy v rôznych krajinách sveta. Výnimočné spracovania kostýmov sú často až neuveriteľne autentické s pôvodnými verziami a účinkujúci zväčša pôsobia na nerozoznanie od originálu. Čo ich to však stojí?

Vyzerať rovnako ako celebrita, ktorú si súťažiaci vyžrebuje rozhodnutím prekvapivej rulety, spôsobí neraz hlbokú vrásku na čele nielen účinkujúceho, ale aj maskéra. Kým z útlej Slovenky sa razom môže stať statný muž, zarastený chlap sa pohnutím čarovného výťahu mení na hladkú dlhovlasú dračicu.

Také jednoduché, ako to vidí divák na televíznej obrazovke, to však rozhodne nie je. Súťažiaci kvôli objemným alebo nepríjemným maskám trpia hodiny v maskérni, kde ich tvorivý tím mení na nepoznanie. Kolaps v zákulisí zažila aj talentovaná televízna a divadelná herečka Kristína Madarová, ktorá si v kresle premeny na speváčku Beth Ditto odsedela neuveriteľných 7 hodín.

Podľa informácií Nového času sa náročná premena nezaobišla bez komplikácií, pomoc záchranárov však potrebná nebola. Počas maskovania sa na Kristíninom stave podpísali pretrvávajúce problémy so žalúdkom, ktorý sa pravidelne zatrasie pod vplyvom pachov a vôní. Tlak alkoholov používaných v maskérni seriálová sestrička nevydržala a počas premeny vyzvracala dráždivú paradajkovú polievku.

Kristínu zachránil kolový nápoj a čerstvý vzduch, pričom na jej výkone sa zdravotný problém nepodpísal. Ako každý týždeň, tak aj v poslednej epizóde predviedla dokonalý talent, ktorým očarila porotu i divákov. Favoritka súťaže tak môže iba veriť, že žiadna ďalšia náročná premena ju už nečaká.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: cas.sk | Foto: markiza.sk, IG/tvmarkizaofficial, tvojatvarzniepovedome | Video: YT/Markiza