Na nedávnom známom festivale mal vystúpiť aj obľúbený slovenský spevák. Ten však zažil krátko pred vystúpením psychický kolaps a odmietal výjsť pred fanúšikov na pódium, kam ho napokon dotiahli štyria muži.

Známy český festival Benátská! otvoril pred pár týždňami svoje brány všetkým fanúšikom dobrej hudby. Svoje vystúpenie musel pre zdravotné problémy a kolaps zrušiť Karel Gott, no hrozilo, že nevystúpi ani známy slovenský spevák. Richard Müller (57) patrí 30 rokov k hudobným stáliciam a jeho koncerty sú povestné skvelou atmosférou a vynikajúcimi výkonmi.

Pred festivalom v českom Liberci sa ale Richard psychicky zosypal a krátko pred svojím vystúpením pred fanúšikov odmietal výjsť z auta na pódium. Český týždenník Sedmička zverejnil znepokojivé informácie, že spevák sedel v aute približne hodinu a podľa slov zo zákulisia sa na vystupovanie pred ľuďmi necítil. Müllera napokon doslova ťahali na pódium štyria muži, ktorí ho zároveň presvedčili, aby vystúpil.

Všetko malo napokon šťastný koniec, Rišo si nasadil slnečné okuliare a všetko odspieval na jednotku. Za týmto psychickým kolapsom stála zrejme choroba s názvom mániodepresia, ktorá umelca trápi už od roku 2006, odkedy sa zároveň lieči.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sedmicka.tyden.cz │ Foto: Instagram/richardmullerofficial, YouTube/Martin Vlach