Matúš Kolárovský aktuálne nemá po svojom boku žiadnu oficiálnu partnerku, i keď mnohí fanúšikovia predpokladali, že sa postupne vráti k matke svojej rozkošnej dcérky. S Veronikou Nízlovou totiž zdieľajú množstvo rodinných záberov, na ktorých pôsobia priam idylicky.

Aj keď viacerí predpokladali, že twiinska a Matúš k sebe opäť našli cestu, opak je pravdou:  “Nemôžem nikdy povedať nikdy, lebo to by som naozaj išiel proti svojej vlastnej filozofii života, ale momentálne sme podľa mňa najlepšie, ako sme boli,” priznal nedávno pre Markízu s tým, že nechcú, aby ich vzťah niečo narušilo, aj keď sa majú veľmi radi. 

Spevák a herec, ktorý sa objavil v seriáli Pán profesor, tak momentálne nie je podľa všetkého zamilovaný, avšak predsa len mu učarovala istá kráska. 22-ročný fešák bol nedávno hosťom v bonusovej relácii Bez ruže, ktorá priamo nadväzuje na reality šou Ruža pre nevestu. Tu moderátorke Kataríne “Becce” Balážiovej prezradil, že z krások by si po svojom boku dokázal predstaviť Mirku Hriňákovú, pričom jej poslal aj odvážny odkaz.

,,Mirečka, ja som ti len takto rýchlo chcel taký odkaz poslať, že keby ja som bol v porote, hneď ti dám aj lepšie hodnotenie, aj číslo svoje ti dám potom. Lebo srdce moje prázdne je,“ povedal otvorene do kamery. ,,Potom sa už nemusí s Tomášom rozprávať, nemusí s ním udržiavať kontakt, stačí, ak príde za mnou,“ dodal Yael. Myslíte, že Mirka, ktorá ukázala svoje zábery z minulosti s tmavými vlasmi, prijme jeho ružu?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Mirka Hriňáková

Zdroj: YouTube/Voyo.sk, Markiza.sk | Foto: YouTube/Voyo.sk, IG/Mirkahri, Veronikatwiins, matuskolarovsky