Slovenský spevák Matúš Kolárovský si pre svojich fanúšikov pripravil ďalší singel, ktorý prichádza po na seba priamo nadväzujúcich skladbách Už navždy, Arabela Princezná. Novinka V mojom srdci však prináša zásadnú zmenu, pričom je už na prvé vypočutie pozitívna a dynamická.

Niet pochýb, že V mojom srdci je ďalším dielom väčšieho celku, nakoľko v predchádzajúcej skladbe Princezná je odkaz na aktuálnu novinku. Veľkú zmenu priniesla aj v rámci vizuálneho spracovania, v ktorom tak isto prišiel odklon od filmovej atmosféry, ktorú niesli predchádzajúce videoklipy. Režisérom je Martin Miko z ILLUMINATE, ktorý sa tentokrát pohral v spracovaní s umelou inteligenciou.

„V mojom srdci je jeden z tých singlov, ktoré sme museli prerábať niekoľkokrát, dokonca až trikrát. Najprv to mala byť spolupráca so skvelým interpretom, no po zmene refrénu, ktorý tentokrát napísal sám život počas jazykového okienka venovaného mojej dcére, sme sa rozhodli, že so spoluprácou ešte počkáme. Momentálne sme na rodinnej dovolenke a užívame si leto a slnko, ktoré vám všetkým iluminátovcom chcem priniesť skrz obrazovky, reproduktory a snáď aj pódiá. Verím, že sa vám tento singel bude páčiť a na koniec by som už len rád dodal moju obľúbenú vetu: “Zostaň v mojom srdci, princezná Arabela, už navždy!” uzatvára Yael.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Foto: IG/veronikatwiins