Koleduje si Cibulková o ďalší škandál? Namiesto karantény kočíkovanie!

Dátum:

Stačilo zopár prešľapov a Dominika Cibulková proti sebe poštvala takmer celé Slovensko. Všetko sa to začalo neoprávneným očkovaním, následnou „pomocou“ v prvej línii a zavŕšenie prišlo nedávnou dovolenkou na Maledivách. 

Za exotikou v posledných týždňoch vycestovalo mnoho známych osobností, no práve na bývalú tenistku sa opäť zniesla obrovská vlna kritiky. Dôvod je jednoduchý – spomínané prednostné očkovanie a nedodržiavanie karantény.

Poslednú fotku z Maledív postla 10. marca, čo síce nie je záruka toho, že tam v tom čase ešte reálne bola, no Slovákom veľa netreba. Tí na nej nenechali suchú ani nitku, jedinou Cibulkovej obranou je v tejto v chvíli vypnutie komentárov a možnosti reagovať na instagramové príbehy.

Namiesto toho, aby povinne plnila karanténne opatrenia, sa prechádza ulicami Bratislavy, čo však v prípade toho, že je zaočkovaná, nemusí byť až taký problém. Avšak podľa najnovších zistení sú vakcíny proti exotickým mutáciám vírusom nefukčné.

Zaočkovaní ale majú určité výhody, a síce, môžu sa na vlastné náklady otestovať ihneď po príchode na Slovensko, a tak môžu mať v rukách už na ďalší deň negatívny výsledok testu.

Foto/Zdroj: Instagram/ domicibulkova

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...