Od januára sa na obrazovkách Markízy opäť objavilo Koleso šťastia, ktoré sa však ani poriadne nestihlo začať a už sa ho televízia rozhodla stopnúť.

[sociallocker]Televízia Markíza sa rozhodla, že reláciu Koleso šťastia od pondelka 23. januára nebude viac vysielať a miesto neho nasadila do vysielania Susedské prípady. Ako informuje portál mediaboom.sk, sledovanosť relácie bola taká nízka, že v danom vysielacom čase sa ocitla ako trhová trojka. Stopka Kolesa šťastia tak prišla na poslednú chvíľu, i keď upútavky bežali ešte aj cez víkend.

Našli sa aj takí, ktorí sú presvedčení o tom, že za nízku sledovanosť relácie môže práve asistentka Alžbeta Ferencová, na ktorú sa veľa divákov sťažovalo kvôli jej preafektovanému prejavu a už vopred avizovali, že práve kvôli nej reláciu sledovať viac nebudú. Ona to však vidí úplne inak a na sociálnej sieti zverejnila svoje stanovisko, čo mohlo podľa nej spôsobiť taký veľký prepad. “Rozhodnutie Markízy prestať vysielať cez ANTÉNU bol veľmi riskantný, no zároveň veľmi odvážny krok a tento krok dosť zamiešal karty a čísla sledovanosti (môj názor). Nie ja,” nezabudla podotknúť Betka, ktorej sa dotkli názory, že práve ona sa stala príčinou ukončenia Kolesa šťastia.

https://www.instagram.com/p/BPnHJMXgyTl/?taken-by=alzbetaferencova

Zdroj: mediaboom.sk, Instagram | Foto: Instagram
[/sociallocker]