Kolíková dala Slovákom hlúpu radu: Tí ju totálne vysmiali!

Dátum:

Vláda pred pár dňami predstavila sprísnenie opatrení, ktoré majú zamedziť šíreniu koronavírusu, a zároveň motivovať ľudí k očkovaniu. Zmeny sa dotknú predovšetkým gastro biznisu a zamestnancov, ktorí sa musia riadiť režimom OTP.

Prísne opatrenia predstavili premiér Eduard Heger, minister zdravotníctva Vladimír Lengvarský a šéfka rezortu spravodlivosti Mária Kolíková. Jednou z tém boli gastro prevádzky, ktoré budú nútené kontrolovať zákazníkov. Pre nezaočkovaných má byť vstup úplne zakázaný.

Novinárka sa na tlačovej konferencií spýtala Kolíkovej, čo má urobiť za predpokladu, že neabsolvovala vakcináciu a v reštaurácií nikto neskontroluje jej covid pas. Ministerka prišla s nečakanou radou. ,,Tak je na mieste, aby ste to ohlásili Úradu verejného zdravotníctva alebo najbližšiemu policajnému príslušníkovi,“ odpovedala.

Rada od političky, že každý nezaočkovaný, ktorý bude v reštaurácií obslúžený má zavolať na políciu či hygienu mimoriadne pobavila Slovákov. ,,Predstavujem si ten telefonát. Pán policajt, dali mi najesť,“ zareagoval jeden z našincov. ,,Netreba volať nikoho, nezaočkovaný tam rovno nechá pokutu tisíc eur. Maja, nebol, kvôli tebe sa tým budeme riadiť…. srandujem,“ odkázal Kolíkovej ďalší z komentujúcich ľudí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: YT/HNtelevízia  |  Foto: FB/Mária Kolíková, Tomáš Taraba, YT/HNtelevízia

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...