Kolíková podala DEMISIU: Remišová následne šokovala týmto vyhlásením!

Dátum:

Zdá sa, že demisia ministrov sa stala obľúbeným aktom pre zažehnanie koaličnej krízy. Najnovšie sa svojej funkcie vzdala ministerka spravodlivosti. Stále však nie je jasné, či napokon dôjde k prímeriu, keďže na ťahu má byť aktuálne premiér.

Igor Matovič je ochotný vzdať sa funkcie premiéra, ak sa vzdá svojich postov Richard Sulík, Mária Kolíková a Juraj Šeliga. Predseda strany SaS už podal demisiu prezidentke Zuzane Čaputovej, pričom po pár hodinách podala demisiu aj ministerka spravodlivosti.

Dôležitú informáciu oznámila samotná šéfka strany Za ľudí na tlačovej konferencií a následne prenechala slovo svojej kolegyni. „Do vlády som vstupovala s veľkými očakávaniami. Bola som presvedčená o tom, že je to vláda zmeny a stále som presvedčená, že táto štvorkoalícia má šancou byť vládou zmeny,“ vyhlásila Kolíková.

Členka strany Za ľudí sa plánuje čoskoro stretnúť aj s prezidentkou, no nevylučuje možnosť, že sa na ministerstvo spravodlivosti v budúcnosti vráti. Prekvapením však bolo vyjadrenie Veroniky Remišovej, ktorá oznámila, že ak sa koaličná kríza neskončí do pondelka (29. marca), tak podá demisiu aj ona, pričom svojho postu sa údajne mieni vzdať aj Branislav Gröhling.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YT/HNtelevízia  |  Foto: FB/Za ľudí, YT/HNtelevízia

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....

ŠOKUJÚCE zistenie: Zvrat v prípade obvinenia Plačkovej a manžela!

Influencerku Zuzanu Plačkovú a jej manžela Reného Strausza obvinila...