Sobotňajšia časť obľúbeného seriálu RTVS sa nezaobišla bez politického či spoločenského humoru, ktorý je pre Pumpu typický. Tentokrát sa pred kamerami, a hercami Heribanom a Kubovčíkom objavila ministerka spravodlivosti Mária Kolíková.

Herci si s humorom rýpli aj do výzoru ministerky či do jej prejavu počas tlačových besied: “Zoberte si príklad z tej Sakovej. Tá ako tými mihalnicami zametá! Len vy niečo s tými vlasmi spravte…” hlesol Heriban. „Už som spravila,” odvetila Kolíková, no zabávači pokračovali: „Vyzeráte ako nejaká teta a vy ste predsa mladá baba,” dali ministerke odporúčanie.

Popri zábave ale zavŕtali aj do vážnejšej témy Milana Lučanského. Kým herci sa dohadovali, či prebehlo všetko podľa pravidiel, neodpustili si ani otázku priamo na Kolíkovú. “Prepáčte, mňa strašne se*ie, že niektorí ľudia majú toho Lučanského za hrdinu,” zaznie. Na to politička odvetí krátkou a jasnou odpoveďou: “No, Kuciak ani Palach to nebol.” O svojom názore na nebohého generála pritom povedala svoje aj v nedávnom rozhovore.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

https://www.youtube.com/watch?v=OTL_vexPArI

Zdroj │ Foto: RTVS/Pumpa, Facebook/ Na telo s Michalom Kovačičom, Milan Lučanský