Kým Barbora Richterová podstúpila nedávno detektor lži, pre rovnaký krok sa u iného odborníka rozhodla aj Patrícia Vitteková. Zdá sa však, že samotný Boris Kollár sa zatiaľ na vyšetrenie polygrafom nehrnie. Multiotecko si doprial dovolenkové dni v spoločnosti Laury Vizváryovej.

Predseda parlamentu sa len nedávno stal oficiálne otcom svojho 13. potomka, ktorého mu na svet priviedla mladá Laura. 28-ročná blondínka je zjavne politikovou favoritkou, keďže s čerstvou mamičkou Abnera pravidelne trávi svoj voľný čas. Pred niekoľkými dňami si dvojica odskočila na dovolenku do Slovinska.

Ubytovaní v luxusnom hoteli však neboli sami. Fotografi Nového Času pristihli dvojicu v družnej debate s Kollárovou mamou, no taktiež rodinou Laury na balkóne v meste Portorož. Zdá sa tak, že ich príbuzní sa vzájomne už poznajú a dobre si rozumejú, foto >>> TU <<<.

Na otázky o vzťahu so šéfom Sme rodina zareagovala Laura jednoznačne. “S Borisom sme v dennom kontakte. Medzi nami je všetko v poriadku… Je to otec môjho dieťaťa a na tom sa nikdy nič nezmení. Naše vzťahy boli, sú a pevne verím, že aj budú korektné,“ odvetila. Navyše sa už pred časom nechala počuť, že si svoje náklady s bývaním či synom hradí výlučne pomocou vlastného úsilia: “Naozaj nie je potrebné, aby si ma niekto získaval drahými darmi alebo výletmi,“ vyjadrila sa sebavedomo podnikateľka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: FB/Boris Kollar, IG/_leyla_lv_