Boris Kollár sa stal pred niekoľkými dňami účastníkom škaredej nehody, po ktorej skončil v nemocnici. Zotavovanie sa zo zranenia bude predsedovi parlamentu trvať zrejme ešte istú dobu. Má totiž bolesti a zdravotné problémy, ktoré mu dokonca sťažujú chôdzu.

Predseda parlamentu je už niekoľko dní v nemocnici po tom, čo zažil nepeknú nehodu na svojej vládnej limuzíne, ktorou prechádzal cez Bratislavu. Krátko na to sa prevalilo, že v aute s ním okrem šoféra a ochrankára bola aj 37-ročná vizážistka Miroslava Fabušová, ktorá skončila na JIS so zlomenými rebrami, kľúčnou kosťou a krčným stavcom. Bývalej finalistke Miss sa však už rozviazal jazyk a prezradila, aký vzťah má s vysokopostaveným politikom.

Boris Kollár, ktorého poslanec pred pár hodinami zverejnil slová o údajnom útoku policajta, má však so zlomeným krčným stavcom aj naďalej veľké zdravotné problémy. Podľa aktuálnych informácií týždenníka Plus 7 DNÍ na tom nie je najlepšie, hoci jeho hovorkyňa Michaela Jurcová nechcela o stave multiotecka informovať.

Minister dopravy Andrej Doležal uviedol, že politik je vo vážnom stave. Viac napokon prezradil až zdroj z Kollárovho okolia: „S pomocou si dokáže sadnúť alebo sa prejsť,“ zverejnil nepríjemné detaily. Podľa portálu eReport má mať problémy s poškodenou cievou a jeho rodina konzultuje politikov stav aj na viedenských klinikách. Po operácií môže byť práve cieva väčším problémom ako samotný zlomený stavec, keďže môže dôjsť k nedokrveniu časti mozgu či porážke. Kollár má mať aj rôzne negatívne prejavy ako zabúdanie či zaspávanie, dezorientácia aj zmätenosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk, ereport.sk │ Foto: Facebook/Boris Kollár, YouTube/SME