Multiotecko a odborník na ženy Boris Kollár sa opäť točil okolo krásnych žien. Zúčastnil sa totiž na tuningovom zraze, kde sa to príťažlivými kočkami poriadne hmýrilo. 

Len tak hocikto sa nemôže pochváliť tým, že má deväť detí so siedmymi rôznymi ženami. Aby toho nebolo málo, desiate dieťa mu porodí žena číslo osem, Barbora Balúchová, ktorá je v radostnom očakávaní. Zdá sa, že si z toho Boris ťažkú hlavu nerobí a opäť si robí zálusk na ďalšie mladé mäsko.

[sociallocker]Pred pár dňami sa objavil na tuningovom zraze vo Svidníku, kde sa zároveň konala súťaž Miss tuning. Kollár sa vyjadril, že bol presvedčený, že ide iba na tuningovú akciu, súťaž krásnych dievčat tam vôbec nečakal.

Ako uviedol zdroj pre pluska.sk, vo VIP stane mu istý mladý muž ukazoval v telefóne fotky akýchsi dievčat a Kollár si ich so záujmom prezeral. Rozoberali ich postavy či prsia. Následne bol podnikateľ vyzvaný moderátorom, aby prišiel na pódium, kde sa už ocitol priamo medzi krásnymi ženami. Celú situáciu sa snažil zachrániť a tak si neodpustil vtipnú poznámku, nad ktorou sa aj sám zasmial: „Viete, že toto je moja slabá stránka. Ja som dnes všade povedal, že idem na tuningový zraz, prídem sem a zase missky. Čo mám robiť, mne sa to vždy tak prihodí, no čo už mám robiť,“ vysvetľoval Kollár.

Boris sa jednoducho nezaprie a pohľad na príťažlivé a krásne ženy si nenechá nikdy ujsť. Fotky z akcie si môžete pozrieť TU.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook
[/sociallocker]