V tradičnej víkendovej relácii rádia Slovensko Sobotné dialógy diskutoval Boris Kollár a momentálny opozičný líder Peter Pellegrini. Predseda parlamentu a šéf strany SME rodina nevidí iné riešenie ako pokračovanie v štvorkoalícii. 

Hnutie SME rodina otvorene priznáva, že výmena na poste premiéra nikomu a ničomu nepomôže. Boris Kollár si myslí, že hádky medzi Igorom Matovičom a Richardom Sulíkom by sa presunuli do parlamentu, deklaroval to už na skoršej tlačovej konferencii.

Peter Pellegrini ale odmieta ďalej podporovať tento „marazmus“, ktorý trvá už niekoľko týždňov a upozorňuje, že nikto sa zatiaľ nezaujíma o to, že nám denne zomierajú stovky pacientov na Covid-19. „Táto loď dostala toľko torpéd, že sa diery zaplátať nedajú, jediným riešením sú predčasné voľby. Predseda vlády je bezpečnostným rizikom pre krajinu,“ dodal predseda strany Hlas – SD.

„Kríza by sa nevylepšila tým, keby dával hejterské statusy. Vítam, že premiér je zdržanlivý, nemôžem to povedať o Richardovi Sulíkovi, ten premiéra okydal úplne všade,“ vyjadruje svoj postoj Kollár.

Celú reláciu si môžete vypočuť >>>TU<<<

Zdroj: RTVS/ Rádio Slovensko, Sobotné dialógy | Foto: YouTube, Facebook, Instagram/ kollarboris