Predseda parlamentu sa vyjadril k aktuálnej otázke očkovania, no aj k účinnosti vakcín. Boris Kollár je presvedčený, že vakcíny majú viac benefitov ako rizík a vyzval ľudí k očkovaniu. Zároveň ale prezradil, že pozná sedem ľudí, ktorí po ich podaní zomreli.

Predseda parlamentu sa okrem iného vyjadril aj k mimoriadne aktuálnej téme očkovania. Boris Kollár zastáva podľa portálu eReport názor, že očkovanie obyvateľov by malo ostať dobrovoľné, no ľudí vyzval, aby tak urobili čo najskôr.Vyzývam všetkých občanov, keď chcú byť zodpovední voči sebe, a teraz sa nebavme o slobode, keď chceme byť zdraví a zodpovední voči sebe, voči svojej mame, otcovi, svojim deťom, tak sa dajme očkovať. Preto, lebo to je jediná sloboda,“ uviedol.

Samotný šéf Sme rodina priznal, že je zaočkovaný dvomi dávkami a v momente, keď mu klesnú protilátky na požadovanú hranicu, nechá sa zaočkovať aj tretíkrát. „Ale určite teraz nebudem bežať dať si tretiu dávku len preto, že sa to niekomu páči. Urobím to až vtedy, keď mi klesnú tieto protilátky tak, že by ma to mohlo ohroziť,“ vysvetlil.

Zároveň dodal, že hoci benefity vakcín výrazne prevyšujú, môžu niektorým spôsobiť smrť. „Po očkovaní sa aj umiera. Treba to povedať nahlas tým ľuďom. Dáte si injekciu a môžete na ňu zomrieť. Ja to tu vyhlasujem. Môžete na ňu zomrieť. A poznám ľudí, ktorí zomreli. Poznám ich sedem. A potom poznám 14-tisíc Slovákov, ktorí zomreli na Covid,“ poznamenal. Rovnako Eduard Heger prezradil smutnú správu, že jeho blízky človek zomrel na koronavírus.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: ereport.sk │ Foto: FB/Sme rodina