Okrem Richarda Sulíka sa v relácii TA3 ukázal aj šéf parlamentu Boris Kollár. Diplomaticky sa snažil vyhnúť odpovedi o rekonštrukcii vlády, nakoniec ale pripustil, že pokiaľ si politici nevstúpia do svedomia, nič sa nezmení. 

Kollára najviac hnevá fakt, že SaS chcela v decembri otvárať reštaurácie a teraz kritizuje Mareka Krajčího za stav našej krajiny. To, že Richard Sulík sa ponúkol stať sa ministrom zdravotníctva, je podľa neho len obyčajná provokácia.

Zbytočne bude niekto hovoriť, že nechce povaliť vládu, keď robí všetko preto, kritizuje predseda strany SME rodina. „Igor Matovič by neodišiel z politiky, naďalej by bol predsedom najsilnejšej politickej strany,“ vysvetľuje na margo toho, čo by sa stalo, ak by súčasný premiér odstúpil zo svojho postu.

Jedinú cestu vidí v tom, aby si Matovič a Sulík vstúpili do svedomia, inak sa nič nezmení. Budeme musieť vykonať nejakú reflexiu,“ povedal. Pripustil rekonštrukciu vlády, no svoj osobný názor nechcel ozrejmiť a výsledok sa dozvieme až v stredu, po rokovaní vo vlastnej strane.

Foto/Zdroj: TA3/ V politike