Boris Kollár bol počas letných mesiacov pristihnutý na večernej prechádzke ulicami hlavného mesta. Spoločnosť mu robila vtedy na prvý pohľad neznáma mladšia blodnínka s výraznými perami aj dekoltom. Dnes je už jasné, že ide o známu súťažiacu z televíznej šou.

Predseda parlamentu sa netají svojou láskou k opačnému pohlaviu a medzi kamarátmi má aj množstvo žien. Počas leta sa ho podarilo pristihnúť v uliciach hlavného mesta s mladšou blondínkou. Boris Kollár sa v jej spoločnosti zjavne cítil príjemne a napokon spoločne nasadli do dodávky s ochrankou a šoférom, foto >>> TU <<<.

Ako ale uvádza PLUS 7 DNÍ, do redakcie sa ozvalo viacero čitateľov, ktorí potvrdili, že ide o 27-ročnú bývalú súťažiacu zo slovenskej verzie X Factoru Lauru. Mladá žena v roku 2014 ako 19-ročná predstúpila pred štvorčlennú porotu, kde nechýbala ani Sisa Sklovská a Celeste Buckingham. “Pred niekoľkými rokmi sa snažila uspieť v slovenskej verzii X Factora, kde vystupovala ešte bez plastických úprav a s viditeľnou nadváhou,” uviedol neznámy zdroj.

Aj keď v súťaži postúpila a predviedla sa na pódiu ešte niekoľkokrát, spevácku kariéru nerozbehla a dnes sa okrem výchovy syna venuje eshopu aj kamennej predajni s oblečením. Podľa jedného zo zdrojov sa majú s Kollárom stretávať asi dva roky a údajne jej má radiť aj s podnikateľskými aktivitami. Laura na priamu otázku reagovala slovami, že nemá čas komunikovať a napokon poprela, že by účinkovala v zmienenej šou. “Neviem, o akej speváckej kariére rozprávate. Určite som tam nebola, takže máte nejaké veľmi mylné informácie,” tvrdí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Laura počas X Factoru

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: Televízia Prima, Televízia Markíza