Predseda parlamentu Boris Kollár sa netají svojou láskou k ženám, ako aj k spoločným potomkom. Len pred pár dňami sa pritom vrátil z dovolenky, ktorú strávil pri mori v slnečnom Taliansku. Spoločnosť mu okrem detí robila aj táto známa kráska.

Boris Kollár (55) sa okrem politiky venuje svojim deťom, ktoré v pravidelných intervaloch bráva na dovolenky. Inak tomu nie je ani počas tohto leta. Len pred pár dňami sa mal pritom vrátiť predseda parlamentu zo slnečného Talianska. Niekoľko nocí strávil na ostrove Capri, no rozhodne nebol sám.

Podľa informácií Plus JEDEN DEŇ mu spoločnosť robila jeho bývalka Andrea Heringhová (40) a aj ich spoločné deti Sara Zoe a Boris. Samotná kráska sa fanúšikom na sociálnej sieti pochválila nádhernými zábermi z dovolenky, no to, že ju doprevádzal aj politik, napokon sám potvrdil. „Bol som tam s rodinou. Nielen s Andreou, Sárkou a Borkom, ale aj s mojou mamou a s dcérou Ester. Bola to klasická rodinná dovolenka,“ priznal.

Kollár tiež doplnil, že má v Neapole viacerých známych, ktorých chodí rovnako navštevovať, keď zavíta do Talianska. Na dovolenku sa pritom mohol vybrať s kľudným svedomím, keďže absolvoval obidve kolá očkovania. Na slovenských hraniciach sa však po rozhodnutí Ústavného súdu opäť menia pravidlá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: FB/Boris Kollar, IG/heringhovaandrea