Boris Kollár sa objavil v reportáži televízie Markíza v obľúbenom Teleráne, no niektorí diváci ostali poriadne prekvapení, keď uvideli zakrvavené oko predsedu parlamentu. Politik sa napokon rozhodol prezradiť, aký zdravotný problém ho zrejme už nejakú dobu trápi.

Boris Kollár, ktorý má za sebou autonehodu, po ktorej sa musel dlhé obdobie zotavovať, priznal ďalšie ťažkosti. V markziáckom Teleráne totiž poriadne vystrašil divákov, keď sa objavil pred kamerami so zakrvaveným okom. Jedna z diváčok okamžite skonštatovala, že ak nemá zdravotný problém, musel ho niekto zbiť.

Ako sa neskôr ukázalo, politika naozaj trápi zdravie a podľa jeho slov mu čoskoro nasadia adekvátnu liečbu. „Vysoký tlak a z toho mám prasknuté cievky. Konzultoval som to s lekárom a teraz musím sedem dní merať tlak ráno a večer a potom nastavia liečbu po vyšetrení,“ vysvetlil pre Plusku dôvod svojho začervenaného oka.

Nevedno, ako dlho má predseda parlamentu zvýšený krvný tlak, no práca v parlamente a aktuálne problémy mu na pohode určite nepridávajú. Po prepustení Pčolinského sa totiž uvažuje o úprave v Trestnom poriadku a šéf SIS môže aj napriek tomu skončiť podľa slov známeho exvyšetrovateľa pred súdom. V markizáckom Na telo sa kvôli tejto téme nepohodol s koaličnou partnerkou Veronikou Remišovou, ktorú nazval „bábkoherečka“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia Markíza