Politika Kollára PRISTIHLI: Pred skončením rokovania odišiel na večeru s… !

Kollára PRISTIHLI: Pred skončením rokovania odišiel na večeru s… !

Predseda parlamentu Boris Kollár si podľa svojich slov svedomite plní pracovné povinnosti na vysokom politickom poste. Známemu denníku sa ale podarilo pristihnúť multiotecka, ako so známou ženou odchádza na večeru do luxusnej reštaurácie pol hodinu pred ukončením rokovania.

Boris Kollár nedávno vyvolal rozruch svojím odchodom k moru, pričom napokon kritikom odkázal, že nešlo o dovolenku, len o odvoz liekov. Taktiež prekvapila jeho kamarátka Miroslava Fabušová, ktorá priznala tehotenstvo v 4. mesiaci. Najnovšie ho PLUS 7 DNÍ načapal pri tom, ako pol hodinu pred skončením rokovania v NR SR odišiel na večeru do luxusnej bratislavskej reštaurácie.

Kým ostatní mali v piatok zostať v rokovacej sále až do desiatej hodiny večer, Kollár mal už o 21:40 zakotviť v podniku s matkou syna Artura, Barborou Richterovou, foto >>> TU <<<. Dvojica si spolu dobre rozumela a počas večera mal politik často používať aj mobilný telefón.

Napokon mal po večeri krásku odviezť v štátnej limuzíne. Kollár však napriek tomu tvrdí, že bol v práci až do skončenia rokovania: „Bol som v piatok v parlamente a bol som v parlamente i v sobotu, veď som viedol schôdzu aj v piatok, aj v sobotu. Tak neviem, o čo vám ide… S Richterovou som išiel na večeru o 22.30, neriešil som nič. Boli sme sa najesť a vtedy už NR SR nezasadala,“ uviedol napriek tomu, že fotky mali vzniknúť oveľa skôr.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ │ Foto: YT/Pravda