Boris Kollár (55) musí verejnosti vysvetľovať ďalší škandál spojený so svojím súkromným životom. Predseda parlamentu si mal totiž údajne písať s ďalšou transgenderovou ženou Nikolou, ktorá pracuje ako prostitútka, pričom sa rozhodla prehovoriť o detailoch ich komunikácie.

Boris Kollár sa musel len nedávno zapotiť pred mikrofónom, keď vysvetľoval verejnosti pravdu o svojej pikantnej komunikácií s transgenderovou modelkou. Po jeho vysvetlení ale vyzradila pravdu o ich zoznámení a komunikácií samotná Paris. Po uniknutí kompletného SMS prepisu na stránke kollarjeuchyl.com sa politik stretol aj so samotným Haščákom, aby si vyjasnil, či ide o podnikateľove objednávky článkov.

Podľa najnovších informácií Plusky však už v tom čase mal mať vedomosť aj o tom, že sa chystá nový škandál s trans-Rómkou Nikol zo Svidníka, foto >>> TU <<<. Dnes už žena, ktorá sa živí prostitúciou, priznala, že si s Kollárom písala približne dva roky, naposledy asi pred dvoma týždňami, pričom predseda parlamentu ju mal kontaktovať ako prvý. “Ale nikomu o našej debate nehovor,” nabádal Nikolu a zisťoval, či hovorila aj s novinármi.

Kollárovi už od začiatku nemalo prekážať, že Nikola je transgender: “Prečo by mi to malo vadiť. Si pekná baba,” mal jej odpísať. Následne sa debata otočila na prsia, intímne fotografie a politik si vypýtal aj Nikoline telefónne číslo a zisťoval, či býva v byte sama. V tomto prípade malo ale podľa výpovede Nikoly dôjsť aj k osobnému stretnutiu s multioteckom, ktorý mal preoperovanú ženu dotovať i finančnými odmenami. Politik sa k novej komunikácií zatiaľ nevyjadril.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Plus 7 dní │ Foto: Facebook/Boris Kollar, Sme rodina, RTVS