Barbora Balúchová (31) a Boris Kollár (53) majú spoločne synčeka Alexandra Jána, ktorý už onedhlo oslávi 2. narodeniny. Smutná mamička sa ale dozvedela znepokojivú správu: drobec po nej zdelil tento zdravotný problém.

Barbora Balúchová pred viac ako dvomi rokmi šokovala informáciou, že sa stane deviatou mamičkou detí Borisa Kollára. Pred časom porodila politikovi synčeka Alexandra Jána, o ktorého sa príkladne stará a pravidelne uverejňuje zdravé recepty na jedlá, ktoré mu vyvára. Niekoľkokrát sa pritom obula aj do ostatných matiek, ktorým takto naložila.

Blondínka s Borisom ale podľa všetkého nezdieľa spoločnú domácnosť a každý má svoj vlastný život. Multiotecko, ktorého dcéra Saška nedávno poriadne šokla fotkami hore bez, sa momentálne zrejme venuje výlučne politike, hoci zavítal aj na charitatívnu akciu, kde sa odohralo poriadne vrúcne privítanie s jeho bývalou veľkou láskou.

Speváčka sa ale okrem práce sústredí predovšetkým na svojho drobca a najnovšie zverejnila nepríjemnú správu. Synčekovi totiž objavili zdravotný problém, ktorý zdelil práve po svojej mame: „Tak, priatelia, dopadli sme tak, že môj drobec bude nosiť okuliare. Tak ako ja, keď som bola malá. Keďže som sa ja narodila s vrodenou očnou chybou, tak som chcela, aby to Alexko mal odmalička ustriehnuté. Takže sme chodili takto na prehliadky, toto bola tretia prehliadka a bude mať v januári 2 roky. A dnes sa potvrdilo to, že je krátkozraký, takže budeme nosiť okuliariky a dúfame, že sa to zlepší,“ zverejnila na sociálnej sieti novinku známa mamička a poprosila ostatné mamičky o radu, kde by zohnala nekrikľavý rámik na detské okuliare.

Barbora Balúchová priznala, že jej drobec bude nosiť okuliare
Zháňa pre neho nekrikľavý rámik na detské okuliare

Zdroj | Foto: Instagram