K nešťastiu na ceste došlo v stredu dopoludnia. Bývalá priateľka slovenského politika Borisa Kollára sa stala účastničkou hromadnej búračky, pričom Mercedes známej herečky musela odviezť odťahová služba.

V stredu dopoludnia došlo na 4,5. kilometri diaľnice D1 k hromadnej búračke štyroch osobných vozidiel. Medzi obeťami havárie sa nachádzala aj Kateřina Brožová (51), známa česká herečka a bývalá priateľka politika Borisa Kollára. Tá, našťastie, vyviazla z nehody bez zranení, rovnako ako ostatní účastníci, no odniesol si to jej strieborný Mercedes.

Ako potvrdila vystresovaná herečka pre český denník Blesk, na vine bol vodič v kolóne: „Stalo sa to v zúžení v smere na Prahu v kolóne. Tá sa odrazu rozbehla, ale niekdo to tam vpredu sltačil a bolo to. Nikomu sa, našťastie, nič nestalo a teraz nás budú odťahovať,“ dodala.

Brožová sa pritom v roku 2009 stretávala s multioteckom Kollárom, hoci z ich lásky nevzišiel žiadny potomok. Pred pár mesiacmi sa navyše stretli na nečakanej spoločnej akcii, na ktorej si džentlmen Boris neodpustil galantné gesto. Kateřine daroval pred zrakmi všetkých veľkú kyticu kvetov a kráske čosi šepkal do ucha.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Instagram/brozovakaterina, YouTube/SME