Miroslava Fabušová sa do povedomia slovenskej verejnosti dostala najmä po tom, ako sa stala spolu s Borisom Kollárom obeťou havárie vládnej limuzíny. 39-ročná exmisska medzitým stihla navariť i v populárnej relácii Bez servítky. Spoznali by ste ju však na záberoch z obdobia, kedy bola ešte pred estetickými úpravami?

Výrazná tmavovláska nasadla ešte minulý rok do vládnej limuzíny Borisa Kollára, ktorý ju údajne viezol do lekárne. Čo však čert nechcel, vozidlo sa po náraze ďalšieho vodiča zúčastnilo nehody, po ktorej putoval predseda parlamentu, ako aj bývalá finalistka Miss Universe 2001 do nemocnice.

Miroslava Fabušová sa neskôr rozhodla súperiť s ďalšími súťažiacimi o najlepšie menu v jojkárskej relácii Bez servítky. V konkurencii nakoniec neuspela, no na spoločenských akciách či na sociálnej sieti sa objavuje aj naďalej v provokačných outfitoch a pózach. Vedeli ste však, ako vyzerala plastikami vylepšená kráska kedysi?

Na markizáckych záberoch z finále Miss Universe bola Mirka ešte úplne iná žena, bez zásahov a vylepšení. Súťaže sa vtedy zúčastnila aj Andrea Heringhová, s ktorou majú okrem toho spoločnú aj známosť s Borisom Kollárom. No kým Miroslava tvrdí, že sú kamaráti, Andrea sa stala matkou jeho dvoch detí. Rovnako prekvapivé sú aj fotky mladučkej exmissky z roku 2009, foto >>> TU <<<, alebo fotenie pre prestížny pánsky magazín, foto >>> TU<<<.

TERAZ

KEDYSI

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: sport24.pluska.sk, topky.sk │ Foto: Televízia JOJ, Televízia Markíza