Boris Kollár a Barbora Richterová majú medzi sebou konflikt už od minulého roka. Tmavovláska sa dokonca rozhodla absolvovať detektor lži, ktorý má potvrdzovať pravdivosť jej slov. Následne sa vybrala na vyšetrenie polygrafom aj Patrícia Vitteková, ktorá rovnako tvrdí, že výsledky preukázali vierohodnosť jej vyjadrení. Politik sa zatiaľ k tejto možnosti nevyjadril. 

K bitke, ku ktorej malo dôjsť pred 12 rokmi na Miami, a v ktorej sa verzie jednotlivých účastníkov značne rozchádzajú, sa rozhodla prehovoriť aj mama politika. Anna Gogová má dnes 85 rokov a podľa svojich slov si o synovi a multioteckovi nerobí žiadne ilúzie. “Ja sa divím tým ženám. Po tom, čo im urobí, stále ho chcú. Všetky veria, že sa zmení. No on sa nezmení,“ hovorí na rovinu pre PLUS 7 DNÍ.

Tvrdí však, že počas incidentu na Miami mala byť Barbora “nepríčetná”. “Mala na rukách malé chlapča a ona ho šmarila, hodila. Bolo to nenormálne. To mi utkvelo v pamäti. Niečo ju nahnevalo a celé to bolo v afekte. Bolo ju treba spacifikovať, naozaj. Bolo ju treba trošku… no… bohužiaľ. Však ona bola nepríčetná,” uviedla. Richterovej dokonca napísala sms správu, v ktorej pripomenula, že mamička dvoch synov si pod sebou píli konár, na ktorom sedí a že sa pri páde môže zraniť. “Ona mi na to napísala spŕšku hrozných, hrozných vecí, nadávok,” hovorí pani Anna.

Na jej slová sa prostredníctvom sociálnej siete rozhodla zareagovať i Borisova expartnerka. “Tak si predstavte, podľa najnovšej verzie tam už bola aj babka. Podľa mňa tak o mesiac bude verzia aj so susedmi… Už keď je úplne zle, kam sa pôjde chlap vyrevať? No mamičke do náručia. Je to inak dosť smutné, že takto zneužíva starú pani, ktorá ani nevie, kde je sever… Inak, ja byť touto ženou, chodím po kanáloch za to, aké mám decko a ona ešte povie, že je naňho pyšná,” píše Barbora. Pred niekoľkými dňami tiež zverejnila obsah správ, ktoré si s Kollárovou mamou vymenila. Tie si môžete prezrieť na obrázkoch uvedených nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: PLUS 7 DNÍ, FB/Barbora Richterová | Foto: FB/Sme rodina