V sobotu šokoval Slovensko incident, pri ktorom sa okrem iných vážne zranil aj predseda parlamentu Boris Kollár. Vo vládnej limuzíne sa v čase nehody nachádzala aj bývalá finalistka miss Miroslava Fabušová. 37-ročná kráska konečne prehovorila o tom, čo robila v aute politika.

Boris Kollár sa viezol v sobotu podvečer vo vládnej limuzíne, keď sa zrazil s ďalším vozidlom. Okrem iných skončil v nemocnici samotný predseda parlamentu, ktorý sa bude so zlomeným krčným stavcom zotavovať niekoľko týždňov. Na jednotke JIS sa ale ocitla aj 37-ročná niekdajšia účastníčka súťaže Miss Miroslava Fabušová, ktorá sa nachádzala vedľa Kollára spolu so šoférom a ochrankou.

K tomu, či je v poriadku, že politik preváža v služobnom aute súkromné osoby, sa už nečakane vyjadrilo ministerstvo vnútra. Mnoho Slovákov, vrátane Kollárových kolegov, sa ale zaujíma aj o to, čo vlastne prsnatá vizážistka v limuzíne robila navyše v čase celoštátneho lockdownu. K situácií sa rozhodla pre Ženský Web vyjadriť samotná Fabušová: „V sobotu ma Boris bral do lekárne, liečim sa na tetániu a lieky a vitamínové doplnky, ktoré užívam, v Dunajskej Lužnej, kde momentálne žijem, nemajú. Keďže sa vracal od syna z Mostu pri Bratislave cez Dunajskú Lužnú, tak ma po ceste zobral,“ znie verzia krásky.

Misska s výraznými perami tak namiesto v lekárni skončila v nemocnici s vážnymi poraneniami. „Aktuálne som stále na JIS-ke, zdravotne som na tom veľmi zle, mám nepredstaviteľné bolesti, zlomených 7 rebier, kľúčnu kosť a štvrtý krčný stavec,“ vymenovala všetky potiaže. Na záver sa pochválila, že jej momentálne chodí množstvo pozitívnych správ a prianí od rodiny aj cudzích ľudí. Na jej profile je však aj nemálo odkazov, ktoré sa zrejme Miroslave nečítajú ľahko.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: zenskyweb.sk │ Foto: YouTube/Denník N, Instagram/mirkafabus