V strane Sme rodina, ktorej šéfuje predseda parlamentu Boris Kollár, došlo k nečakanému kroku. Jeden z poslancov získal na post svojej asistentky bývalú mladú milenku Kollára. Tá podpísala zmluvu na 140-tisíc eur!

Strana Sme rodina dokázala krátko po vzniknutí novej vlády prekvapiť. Na post asistentky poslanca sa totižto dostala mladá a pohľadná exmilenka Borisa Kollára Natália Tóthová. Kráska z Bratislavy patrila v roku 2013 k Borisovým objavom a médiám poskytovala rozhovory o tom, ako sa s predsedom parlamentu pred siedmimi rokmi zblížili.

Dnes je však všetko inak a tmavovláska bude robiť pravú ruku poslancovi Jaroslavovi Karahutovi, ktorý sa pred 27 rokmi preslávil kúpou svojej prvej firmy od Juraja Širokého a Vladimíra Lexu. On však dnes popiera, že by ho mohli po tých rokoch známi podnikatelia akokoľvek ovplyvňovať.

Tóthová za svoju prácu v parlamente zinkasuje nemalú sumičku. Podľa Zmluvy o zabezpečení služieb asistenta poslanca NR SR v Centrálnom registri zmlúv z 24.4. si prilepší o celkovú sumu 138 603 eur. Mesačne tak bude poberať plat vo výške 2 949 eur. Kollár ale tvrdí, že nejde o funkciu po známosti a exmilenka má s hnutím spolupracovať už dlhšie obdobie. Pochvaľuje si aj samotný Karahut, ktorý pre portál Aktuality uviedol, že sa ukázala ako veľmi šikovná počas kampane, pričom sa o jej minulosť nezaujímal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: aktuality.sk │ Foto: Facebook/Natalia Toth, Sme rodina, YouTube/PressburgProductions