Boris Kollár odjakživa vyhlasoval, že sa o všetky svoje deti finančne stará, a taktiež im venuje množstvo voľného času. O to šokujúcejšie boli nedávne vyjadrenia jednej z mamičiek, ktorá politika označila iba za otca na papieri.

Barbora Richterová sa nedávno rozhodla verejne posťažovať, že Boris Kollár už viac nechce byť súčasťou rodiny, ktorú tvorí s jeho dvoma synmi. Spolu majú 11-ročného Artura a v júli privítali na svet Aarona. Podľa slov bývalej plavkyne politik prestal navštevovať svoje deti, a dokonca im nezavolá ani v deň ich narodenín.

Na jej obvinenia už stihla zareagovať Mirka Jakubisová, ktorá má so šéfom strany Sme rodina syna Markusa, a rovnako aj speváčka Barbora Balúchová, s ktorou splodil syna Alexandra. Obe popreli, že by sa milovník žien prestal zaujímať o svoje deti. Má im byť k dispozícii vždy, keď je to možné.

Najnovšie zareagovali i potomkovia samotného Kollára, pričom servítku pred ústa si rozhodne nedávala predovšetkým jeho najstaršia dcéra Alexandra. Ako tvrdí 21-ročná žena, Richterová mala pred 11 rokmi prísť do ich života v teplákoch, polo-nadrogovaná a s igelitkou v ruke. Náklady ako je dom, auto, jedlo, oblečenie i dovolenky má financovat práve jej otec.

Mladá blondínka je presvedčená, že bez veľkej pomoci predsedu parlamentu by skončila na ulici. ,,A ona sa ešte sťažuje. Všetko, čo chce, jej otec dá, stará sa o deti a o všetky. To, že nemá toľko času, je úplne normálne, však musí živiť „150“ rodín, ale aspoň to robí, nič nám nechýba,“ napísala nahnevaná Alexandra na sociálnej sieti, pričom bývalú partnerku svojho otca dokonca nazvala hlupaňou.

Ticho neostala ani politikova ďalšia dcéra Ester. Vyjadrenia Richterovej označila za odporné klamstvá, a zároveň zdôraznila, že sa jej otec stará o všetky svoje deti rovnako. ,,…môj otec je pre mňa ten najlepší, vždy tu bol, je a pre mňa bude… A to, že pani Richterová sa takto vyjadruje o ňom, sa dá vysvetliť tak, že miera jej chamtivosti nemá hranice a je schopná čohokoľvek,“ myslí si dcéra poslankyne Petry Krištúfkovej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/ahornakova, estyxk | Foto: FB/Alexandra Linda Hornakova, Boris Kollar, IG/petra_kristufkova, YT/POSTOJ TV