Politika Kollárovej misske sa rozviazal jazyk: Čudné priznanie po nehode!

Kollárovej misske sa rozviazal jazyk: Čudné priznanie po nehode!

Boris Kollár mal 24. októbra nepríjemnú autonehodu vo svojej limuzíne, v ktorej sa viezla aj niekdajšia finalistka Miss Miroslava Fabušová. Kráska, ktorá leží v nemocnici, sa rozhodla prehovoriť viac o vzťahu s predsedom parlamentu a došlo aj na čudné priznanie.

Predseda parlamentu sa stal 24. októbra účastníkom veľmi nepríjemnej nehody, keď sa spolu s ochrankárom a šoférom presúval vo vládnej limuzíne večernou Bratislavou. Ako sa neskôr ukázalo, v aute sa nachádzala aj niekdajšia finalistka Miss Universe Miroslava Fabušová. 37-ročná vizážistka pritom stále leží v nemocnici s početnými zlomeninami rebier, kľúčnej kosti aj krčného stavca.

Kráska ani Boris Kollár spočiatku nereagovali na otázku, čo robila vo vládnom vozidle, no napokon sa Miroslave predsa len rozviazal jazyk. Priznala, že ju mal politik prevážať do lekárne, kde si mala údajne prevziať lieky na tetániu. Po týchto slovách ale zožala od ľudí veľkú kritiku a na jej profile sa nachádza množstvo negatívnych komentárov.

Exmisska ale konečne zodpovedala aj otázku, aký vzťah má s vysokopostaveným politikom: „Poznáme sa už dlhé roky. Je medzi nami kamarátstvo,“ priznala pre Nový Čas. Prekvapivé však bolo, že napriek kamarátstvu a spoločnej nehode netuší po incidente nič o zdravotnom stave Kollára. „Nie, neviem, ako je na tom. Žiaľ, neboli sme odvtedy spolu v kontakte,“ uviedla. Na záver odmietla komentovať, ako je možné, že sa ani po vyše týždni nekontaktovali: „Nehnevajte sa, nebudem to komentovať,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/mirkafabus, YouTube/SME

Exit mobile version