Kollárovej poslankyni Krištúfkovej hrozí DRAŽBA bytu: Nezaplatený dlh!

Dátum:

Poslankyňa Sme rodina a bývalá partnerka Borisa Kollára Petra Krištúfková si zavarila na poriadny problém. Na jej byte sa totiž nazbieral dlh vo výške pár tisíc eur, pričom správca na poslednom zasadnutí navrhol, aby jednotky neplatičov išli rovno do dražby.

Petra Krištúfková zo Sme rodina bola naposledy na pretrase kvôli bakalárskej práci a  podozreniu z plagiátorstva. Najnovšie má problémy kvôli svojmu bývaniu v luxusnom mezaníne v bratislavskom Ružinove. Ako totiž uvádza HNonline, poslankyňa a bývalka Borisa Kollára má na byte, v ktorom dva roky žije aj s dcérou Ester, nedoplatok vo výške 3 800 eur.

Správca bytového domu mal na poslednej schôdzi navrhnúť, aby išli jednotky štyroch neplatičov rovno do dražby. „Ak takýmto neplatičom je poslanec parlamentu a osobami, ktoré sa musia na takéhoto neplatiča skladať sú aj rodiny s malými deťmi, ktoré nemajú peniaze na rozdávanie, k obľúbenosti pani poslankyne a dobrým susedským vzťahom to rozhodne neprospieva,“ uviedol jeden nájomník bytovky.

K situácií sa vyjadril aj samotný Kollár, ktorý uviedol, že platby mala na starosti jedna jeho pracovníčka a Krištúfková tak platby nemusela riešiť. Zamestnankyňa však podľa jeho slov prestala účty platiť a poslankyňu na to neupozornila: „Túto chybu beriem na seba, nechám si vyčísliť dlžnú sumu a zajtra to uhradím. V budúcnosti si to už bude Petra platiť sama a bude o tom informovaná,“ uviedol predseda parlamentu. Napokon prišla s vlastnou verziou aj Krištúfková, ktorá situáciu vysvetlila inak. Zálohové platby údajne jej nepozornosťou odchádzali v pôvodnej výške, hoci sa medzičasom zvýšili, pričom prisľúbila, že dá vec do poriadku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: hnonline.sk │ Foto: FB/Sme rodina, Petra Krištúfková • Sme rodina

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...