V polovici júla minulého roka prekvapila speváčka Veronika Nízlová verejnosť informáciou, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko. Mnohých správa šokovala najmä z dôvodu, že krásna Twiinska bola tesne po rozvode, pričom po svojom boku nemala žiadneho oficiálneho partnera. 

Daniela a Veronika Nízlové zrejme nemajú šťastie v láske, nakoľko obe speváčky vychovávajú svoje dcérky ako slobodné mamičky. Kým Daniela nedávno ukončila svoj vzťah s futbalistom Stanislavom Lobotkom, s ktorým má 2-ročnú dcérku Lindu, Vebi od rozvodu s právnikom Tomášom Krúpom nemá žiadneho oficiálneho partnera. Aj napriek tomu však v novembri priviedla na svet vytúženú dcérku Neu, pričom meno otecka prezradiť odmieta.

Kým verejnosť odbila tvrdením, že s anonymnou známosťou sa dohodli, že nebude súčasťou ich života, mnohí fanúšikovia skupiny Twiins začali polemizovať o otcovstve jej dlhoročného a blízkeho kamaráta Tomáša Stríža. „Ďakujem za včerajšie gratulácie k bábätku, ktoré dodnes neutíchajú, ale štuplík, ktorý rastie Veronike pod srdiečkom, nie je môj. Hoci sa k nemu bude chovať, ako keby bolo. Teším sa už,“ povedal svojho času Tomáš, ktorý má byť spolu s Danielou Nízlovou krstným rodičom dievčatka.

Následne prišiel portál Pluska so šokujúcim tvrdením, že otcom najmladšej Twiinsky má byť mladý herec Matúš Kolárovský, k čomu sa doposiaľ nevyjadrila nielen Veronika, ale ani hviezdička zo seriálu Pán profesor. V najnovšej epizóde markizáckej Smotánky však urobil výnimku a k otázke, či sa stal otcom, odpovedal skutočne zmätočne. „Chcem povedať len to, žeee… By som chcel pozdraviť veľa, veľa médií. Napriek tomu, čo všetko tomu predchádzalo a možno nikto nemusí ani vedieť, že čo všetko sa stalo alebo tak… Chcem sa z toho len tešiť, lebo je to vlastne super a všetci sme zdraví a šťastní a spokojní. A len to by som k tomu povedal. Čiže pozdravujem všetkých mojich blízkych v ich domovoch a mám vás rád,“ povedal Matúš. Čo tým chcel však vlastne básnik povedať, nevedno..

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/panprofesor.markiza, matuskolarovsky, veronikatwiins