Divácky úspešný projekt Tvoja tvár znie povedome sa dočká pokračovania. Na moderátorskej stoličke ostáva Martin “Pyco” Rausch. Nič sa nemení ani v zložení poroty. Výber ôsmich účinkujúcich je však pre mnohých prekvapením!

[sociallocker]Režisér šou Pepe Majeský je presvedčený, že tak ako účinkujúci v prvej sérii, aj noví súťažiaci vydajú zo seba maximum, aby to bola zábava pre nich aj divákov. Porota ostáva v rovnakom zložení. Hodnotiť premeny budú teda aj naďalej Zuzana Fialová, Mário “Kully” Kolár a Dano Dangl. O jednom z účinkujúcich sme vás už informovali. Teraz vám prezradíme kompletný zoznam ôsmich slovenských osobností, ktoré sa budú každý týždeň meniť na spevácke legendy. A jedno meno vás naozaj prekvapí! Zaujímavosťou výberu je aj počet spevákov. Až piati z nich sa venujú aj spevu. Dvaja z účinkujúcich sa živia iba spievaním a ďalší traja sú zároveň hercami aj spevákmi. Nespevácka zložka to tak bude mať veľmi ťažké.

 1. Zuzana Vačková – herečka
 2. Mirka Partlová – herečka a speváčka
 3. Lenka Vavrinčíková – moderátorka
 4. Mária Čírová – speváčka

  Jednou z favoritov je určite aj Mária Čírová
 5. Sväťo Malachovský – herec a spevák
 6. Patrik Vyskočil – herec a spevák
 7. Martin Harich – spevák
 8. Andrej Bičan – moderátor
  Jediným z účinkujúcich, ktorý dostal šancu aj v ďalšej časti je Andrej Bičan

  Najväčším prekvapením je určite Andrej Bičan. Časti, v ktorých Andrej vystupoval, sa skončili iba nedávno. Ako jediný dostal možnosť objaviť sa znovu. Televízia si pravdepodobne chcela byť istá, že núdza nebude ani o zábavu. Andrej získal titul najväčší zabávač predchádzajúcej série a diváci si ho veľmi obľúbili. Pozrite sa, čo o svojom účinkovaní prezradili nové tváre. Na ďalšie časti šou Tvoja tvár znie povedome sa môžeme tešiť už na jeseň.

  Zdroj: markiza.sk | Foto: Facebook [/sociallocker]