V prezidentskom paláci končí. Dôležitý človek z tímu Zuzany Čaputovej sa rozhodol pre odchod len dva mesiace po oficiálnej inaugurácii prezidentky. Odteraz bude pracovať pre jednu z politických strán.

Zuzanu Čaputovú doviedol do úspešného konca, no len dva mesiace po oficiálnej inaugurácii prezidentky SR v paláci končí. Reč je o šéfovi komunikácie prezidentky Martinovi Burgrovi, ktorý patril medzi najdôležitejších ľudí jej tímu. Hoci sa už dávnejšie nechal počuť, že u prezidentky nebude pôsobiť po celý čas, svojím náhlym odchodom verejnosť zaskočil.

Ako potvrdil Burgr pre denník Sme, pred parlamentnými voľbami odchádza pomáhať s kampaňou stranám Progresívne Slovensko a Spolu. Svoju novú funkciu pritom zastáva už od 1. septembra.

Martin Burgr má za sebou doposiaľ mimoriadne úspešnú kariéru, keďže od roku 2015 spôsobil ako asistent poslanca Martina Poliačika a hneď na to sa vrhol na komunikáciu v kampani primátora Bratislavy Matúša Valla. Napokon sprevádzal počas prezidentskej kampane aj Zuzanu Čaputovú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Burgr prechádza od Zuzany Čaputovej k stranám PS/Spolu

Zdroj: sme.sk │ Foto: Facebook/Martin Burgr, Instagram/zuzana_caputova