Nela Pocisková (28) sa doposiaľ držala v téme fotenia detí jednoduchého hesla a ich tváričky pred zrakmi verejnosti skrývala. Konečne ale urobila výnimku a malého Hektora ukázala v plnej kráse na nádhernej rodinnej fotografii.

Nela Pocisková, ktorá nedávno priznala krízu a vyslovila radikálne rozhodnutie, si doposiaľ razila teóriu, že svoje deti na sociálnych sieťach ukazovať nebude a zverejňovala ich len v takých uhloch, aby im nebolo vidno tváričky. Hrdá mamička Hektorka a Lianky ale konečne urobila výnimku a na Instagrame sa objavila krásna rodinná fotka.

Záber pochádza z dielne skvelej fotografky Janky Keketi, ktorá rodinný záber použije v pripravovanom kalendári pre charitatívny účel. Kalendár bude plný známych televíznych tvárí a výťažok sa dostane do rúk chorých detičiek, ktoré potrebujú pomoc. Nádherná snímka z prostredia kaštieľa nadchla aj otecka Filipa Tůmu (40), ktorý ju ihneď okomentoval: „Janka naša šikovná„.

V detaile s rodičmi nahodenými do elegantných šiat tak vidieť po prvýkrát aj ich staršieho synčeka Hektora, ktorý na fotke ukázal tváričku. Blonďavý anjelik s modrými očkami sa nápadne podobá na maminu aj ocka, po ktorom zdedil kukuč. To je ale krásna rodinka!

Nela konečne ukázala tváričku synčeka Hektora
Blonďavý anjelik zdelil kukuč po tatovi

Zdroj | Foto: Instagram/JanaKeketi, Facebook