Keď sa začiatkom roka dostal na televízne obrazovky nový seriál Oteckovia, zo sympatických chlapíkov s deťmi sa zaraz stali miláčikovia slovenského publika. Okrem notoricky známych hercov však ženy podľahli aj novej tvári, doposiaľ známej výhradne z dabingu, Marekovi Fašiangovi.

Sympatický “vdovec” tatušo, ktorý vychováva dcérku Julku, sa ihneď vryl do sŕdc mnohých Sloveniek. Psí pohľad, dokonalý otec, verný partner, milovník zvierat, jednoducho ideál. Vo svojom súkromnom živote bol však herec bez partnerky, čo sa snažili zmeniť desiatky jeho fanúšičiek. Žiaľ, neúspešne, jeho srdce totiž momentálne patrí krásnej modelke Tereze!

32-ročný umelec a podnikateľ tvorí pár s 19-ročnou kráskou Terezou Bizíkovou, s ktorou sa momentálne nachádza na slnečnej Sardínii. Aj keď sa oficiálnym vyjadreniam spočiatku bránil, teraz nabral odvahu a na sociálnej sieti Instagram zverejnil spoločnú snímku, kde je dvojica ruka v ruke.

Marek so svojou priateľkou Terezou

Snímky krásnej Terezy môžete vidieť >>>TU<<<

Foto: Instagram/MarekFasiang

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)