Zuzka Porubjaková patrí medzi obľúbené slovenské herečky. Diváci ju mohli vidieť v seriáloch Panelák či Búrlivé víno, no taktiež je známa predovšetkým z dabingu. Momentálne však hviezdi v Oteckoch, kde hrá slobodnú bezdetnú ženu. V súkromí jej ale robí radosť jej dcérka, ktorú konečne ukázala aj na verejnosti.

Zuzka hrá v seriáli Oteckovia rozšantenú čašníčku Simču, ktorá v blízkej budúcnosti neplánuje mať žiadny vážny vzťah. V reálnom živote sa však pred niekoľkými mesiacmi zasnúbila a čoskoro jej zaznejú svadobné zvony. Žiadna honosná svadba so stovkami hostí sa však konať nebude, keďže herečka túži po ceremónií v kruhu blízkej rodiny.

Aj napriek tomu, že sa čoskoro stane nevestou, jej najväčšia radosť je práve rozkošná dcérka, ktorú na verejnosti doposiaľ vôbec neukazovala. Sympatická brunetka totiž spoločne so snúbencom Michalom vychováva trojročnú Emu, pričom sa obaja dohodli, že svoje súkromie si budú pred médiami strážiť.

Fotograf však zachytil Porubjakovú na premiére rozprávky Detektív Pikachu, na ktorú zobrala svoju princeznú. Fanúšikovia tak dostali príležitosť vidieť potomka obľúbenej herečky, pričom je zrejmé, že z malého bábätka už vyrástlo krásne dievčatko.

Zuzku s dcérkou Emkou si môžete pozrieť >>>TU<<< !

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Facebook/Oteckovia, Instagram/jan_kolenik, Instagram/oteckovia