Konečne je to vonku! Termín pôrodu Petry Vajdovej sa nezadržateľne blíži a na svetlo sveta sa dostalo aj to, aké meno dajú manželia Hrnčiříkovci svojmu prvorodenému synčekovi…

Petra Vajdová (33) sa v decembri v tichosti vydala za svojho nového priateľa Martina Hrnčiříka (43), s ktorým sa dali dokopy v protialkoholickej liečebni v Kroměříži. Komorná svadba prebehla len v okruhu najbližšej rodiny, pričom herečka si vo svoj veľký deň zvolila netradičné šaty. Po rýchlom rozvode s exmanželkou Renátou netrvalo dlho a Martin si začal s našou herečkou zariaďovať nový život.

Po spoločnom bývaní v dome neďaleko Vajdovej rodičov sa prevalila aj radostná novinka o Petrinom tehotenstve. Šťastní budúci rodičia sa svojho pokladu nevedia dočkať a okrem toho, že to bude chlapček, prezradil herečkin manžel pre Nový Čas aj to, kedy by mala Petra bábätko priviesť na svet: “Termín pôrodu by mal byť koncom mája. Pre nás bude pôrod na Slovensku tým najlepším,” odhalil plány.

Zdroj z okolia dvojice už dokonca vie aj to, aké meno sa chystajú dať manželia svojmu pokladu: “Jasné, že vedia, ako sa bude volať. Bude po tatovi – Martinko,” prezrádza so slovami, že sa svojho synčeka už nevedia dočkať a tešia sa aj na novú úlohu otecka a mamičky.

Petra Vajdová by mala porodiť už v máji
Šťastní manželia údajne vybrali synčekovi meno Martinko

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook