Dara Rolins je nielen fantastickou speváčkou, ale aj šikovnou podnikateľkou. Milovaných priaznivcov tak dokáže zaujať nielen hudbou, čo potvrdila pred pár dňami, keď sa pochválila úžasnou novinkou. Tá totiž robí každý rok veľkú radosť nielen jej, ale predovšetkým verným fanúšikom!

Obľúbená speváčka vytvorila pre svoje fanúšičky a fanúšikov v poradí už štvrtého sprievodcu zdravým životným štýlom, v ktorom Dara predstavuje svoje rady, tipy a jednoduché postrehy zo života. Súčasťou kalendára sú kreatívne ilustrácie či fotografie samotnej divy.

Známa blondínka má dôvod na radosť, keďže jej nové dielo je pripravené zabodovať na Slovensku i v Čechách. ,,A je to tu zas. Môj nový diár Rok podľa Dary 2020 je na svete a smeruje do vašich knihkupectiev. Nemusím vám hovoriť, jak dokonalý pocit to je držať ho v rukách, tešiť sa z jeho narodenia s vierou a pocitom, či opäť naplníme vaše očakávania. Dúfam, že vás ani tentokrát nesklame,” pochválila sa Dara, pričom jeho cena by sa mala pohybovať v sume okolo 11 eur.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto | Video: Instagram/dararolins_vermi