Anna Belousovová je jednou zo zakladajúcich členov strany SNS, pričom pôsobila dlhé roky v aktívnej politike. Negatívne komentáre a útoky tak zvláda s prehľadom, pričom tentokrát si voči nej nemiestnu poznámku dovolil kedysi obľúbený zabávač.

Aj napriek tomu, že Anna Belousovová sa pred pár rokmi utiahla do ústrania, neustále sleduje politickú situáciu v krajine, pričom je mimoriadne aktívna na sociálnej sieti. Všimla si tak jeden zo statusov, ktorý bol namierený práve proti jej osobe.

Do búrlivej debaty sa totiž pridal aj známy zabávač Rasťo Piško, ktorý si neodpustil ironickú poznámku. ,,Anna urobila pre Slovensko to, že sa z Malíkovej premenovala na Belousovovú. Aby nikto nepochyboval o tom, pre akú “mocnosť“ pracuje,“ napísala bývalá hviezda relácie Dereš.

Jeho reakciu si všimla aj samotná bývalá politička, ktorá sa rozhodla odpovedať. ,,Rasťo Piško, nepozerajte tie hlúpe americké filmy o špiónoch, lebo vám z toho začína šibať,“ odkázala humoristovi. Jeho slová sa jej však zrejme dotkli, keďže napísala aj vlastný status. ,,Som v šoku. Môžem to zabaliť. Bola som odhalená ako ruský špión! Najskôr Petrova a Baširova a teraz aj mňa. Darmo, Piško nie je žiadne béčko,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Anna Belousovová  |  Foto: FB/Anna Belousovová, YT/Dobré noviny, NAS TV