Nedoriešené konflikty na Farme sa postupne vyostrujú a predmetom hádok sa stávajú aj banality. Chudobným ale dochádza trpezlivosť a svoju zlosť si vyvŕšili na bohatých. Lietali nadávky, urážky aj vulgarizmy.

Zhoršené životné podmienky, nedostatok jedla a spánku či intrigy na statku farmárom na psychickej pohode nepridávajú. K tomu sa musia prizerať, ako sa darí skupinke Bohatých, ku ktorým prešli už aj ich súkmeňovci, ktorí si tak môžu užívať pohodu na druhej strane. Frustrácia sa na niektorých farmároch naplno prejavila a svoju zlosť si vyliali práve na skupine celebrít.

Ich najnovšou úlohou bolo spraviť pre Bohatých zábavný program, čo najmä Karin a Juraj neprijali najlepšie. Napokon sa ale rozhodli pravidlám vyhovieť a pripravili si satiru. Raper Juraj sa podujal napísať básničky, ktoré pred farmármi prednesie. Prekvapenie ale nastane, keď otvorí ústa a namiesto básničky si celebrity vypočujú na svoju adresu vulgárne nadávky a urážky.

“Martin Šmahel, ten hnusný smradľavý gigolo, čo sa tu prezentuje pred ženami ako kvietok na lúke,“začína Juraj svoje ostré verše na adresu fitnessáka, ktorý si užíval hladkanie po zadku od svojej kolegyne. Okrem neho si ale podal aj rebela Roba Miklu, ktorý nedávno poriadne uzemnil Michaelu za jej správanie: “Je tu Robo Mikla, čo tu chodí s bambusom na koko*e a myslí si, že je superhrdina v indiánskom filme,“ pokračuje vo výsmechu Bohatých. Ako zareagujú na tieto urážlivé slová samotní Bohatí sa dozvieme už čoskoro.

Hádka sa začala kvôli koláčom od Twiinsiek

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: YouTube