V sobotu (7. augusta) sa uskutočnil finálový večer súťaže Miss Slovensko 2021, kde dvanásť krások z celej krajiny bojovalo o titul novej kráľovnej krásy. Nevšedné obsadenie porotcovských stoličiek či nestarnúci štandard krásy súťažiacich dievčat zdvihli zo stoličiek medzi inými aj komičku Simonu Salátovú, ktorej teraz vracia úder známa ex-farmárka!

Simona Salátová sa okrem kariéry komičky zhostila aj úlohy “ambasádorky” osvety ohľadom “bodyshamingu” a u žien tak podporuje sebavedomie oblečené v akejkoľvek veľkosti bikín či nohavíc. Simona má problém o zaužívanom štandarde krásy, avšak vysoká a štíhla Karin Dvořáková má celkom opačný názor.

“Prosím… Miss svetovo je aj bude, aj bola vždy o štíhlych ženách a prestaňte tlačiť do toho nadmernú obezitu. Treba to akceptovať, ja som tiež nešla robiť fotomodeling, lebo nie som natoľko fotogenická, ale za to sa tu nejdem po*ebať, že sú to zlí, arogantní ľudia, že ja nie som fotogenická,” hovorí Karin.

“Všade sa tlačí nezdravá obezita a už sa na to nemôžem pozerať, lebo to nie je v poriadku, ale ženy, čo na sebe makajú sú osočované, že práve kvôli nim nemajú sebavedomie. Miss vždy bola aj bude o vysokých štíhlych ženách, toto je čo, že depresia pri telke s chipsami a bigmacom nie..” rozhorčuje sa ex-farmárka.

O čosi jemnejšou rétorikou sa však okrem Simony prihovorila všetkým ženám aj známa obhajkyňa akýchkoľvek tvarov, Nas*atá žena. Tá neváhala a na svojom profile podporila nielen finalistky, ale aj všetky dievčatá nadnesenou fotografiou s jedinečným odkazom: “Všetky si zaslúžime vedieť, že môžeme byť kráľovnami krásy.. Hoc aj len pre svojich rodičov, muža, dieťa alebo svojho psa. Pretože údajný ideál dokonalosti, dámy a páni, NEEXISTUJE. PS: Dúfam, že chápete, že nechcem nikoho uraziť, baby boli krásne.. a všetky ostatné ste tiež!” odkazuje, pričom záber si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: slovakwoman.sk, IG/karinnett | Foto: IG/karinnett, missslovensko