Na televíznych obrazovkách JOJ-ky sa od začiatku roka vysiela nová zábavná relácia s názvom “S pravdou von“, v ktorej je dôležité zistiť len jedno – kto hovorí pravdu. Stáli glosátori však zrejme nerátali s tým, že sa počas nakrúcania zmení zostava hádajúcich, čo spôsobilo poriadne dusnú atmosféru.

V novej zábavnej šou sa objavovali hádači v zostave Juraj Kemka, Robo Jakab, Lukáš Latinák a Marián Miezga. Práve títo herci sú známi z markizáckej relácie Partička, vďaka čomu sa diváci vždy tešili na kopec zábavy. Zdá sa však, že Michalovi Hudákovi nestačí byť hviezdou v Inkognite a zaplietol sa aj medzi stálych hádačov.

V najnovšej časti Hudák nahradí svojského Juraja Kemku, za čo si zo strany kolegov zlízol nemiestne žarty a komentáre. Aj napriek tomu, že sa partia glosátorov snažila všetko držať vo vtipnom duchu, v niektorých momentoch bola atmosféra poriadne napätá. Portál pluska.sk však zverejnil informáciu zo zákulisia, keďže Michal mal po prvom natáčaní povedať kolegom, aby sa s touto prácou rozlúčili, keďže sa stane súčasťou tímu už natrvalo. Je teda zrejmé, že pred kamerami to bude medzi hercami poriadne vrieť.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/S pravdou von, Facebook/Michal Hudák