Martin Šmahel si pri kritike žien na Farme servítku pred ústa rozhodne nedáva a nemá problém naložiť ani odvážnej Karin Dvořákovej. Konflikt tejto dvojice sa spočiatku vyostril, no teraz prišlo niečo, čo nik nečakal.

Martin Šmahel začína mať na Farme plné zuby tých, ktorí nepriložia ruku k dielu a na statku sa od roboty držia ďalej. Najviac kritiky si z jeho úst vypočuli najmä ženy, ktoré sa podľa neho nechytajú samé od seba žiadnej roboty. Výhru by si mal zobrať domov farmár, ktorý po sebe aj niečo zanechá a aj hlasovanie divákov hovorí jednoznačnou rečou.

Martin sa práve kvôli ničnerobeniu dostal do ostrého konfliktu s Karin, ktorej pravdu vykričal rovno do očí. Blondínke sa jeho kritika príliš nepáčila a spor sa vyostroval. Keď sa ale dvojica ocitla vonku mimo ostatných farmárov, došlo k nečakanému zvratu a pohnevaná dvojka sa napokon pomerila.

Po slovách dohovárania otvoril fitnessák náruč a s Karin, na ktorú vznikol na internete aj drobný žart, sa napokon priateľsky objali na znak udobrenia. Či si mladá Banskobystričanka slová skúseného chlapa napokon zoberie k srdcu, alebo sa vráti do zabehnutých koľají, sa dozviete už v najbližších častiach.

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: YouTube