Štvrtkový večer patril na televízii JOJ ako vždy politickej debate v relácií Na hrane. Moderátorka Jana Krescanko Dibáková sa ale nestačila čudovať, keď na ňu pri jednej z otázok od divákov vyletel pozvaný Robert Fico so slovami, čo si to dovoľuje.

Pozvanie do štvrtkovej večernej politickej relácie Tv Joj Na hrane prijala súčasná ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí) a predseda Smeru Robert Fico. Debata sa kvôli súčasnej situácií ohľadne koronavírusu, no aj NAKA akcií Očistec niesla v poriadne ostrom duchu. Len nedávno Kiska zverejnil závažné informácie o tom, ako mala mafia pôsobiť v našej krajine.

Kolíková Ficovi pripomenula, že mal prístup k informáciám, ktoré bežný človek rozhodne nemá. “Napríklad ste vedeli o pani Jankovskej a je zrejmé, že ste presadzovali závadných ľudí,” chrstla do tváre predsedu. Rovnako upozornila na to, že hoci expremiér často spomína prezumpciu neviny, v prípade Kisku a iných niekdajších opozičníkov neváhal hovoriť o podvodníkoch aj bez reálneho rozsudku súdu.

V závere relácie položila moderátorka Dibáková ako zvyčajne svojim hosťom otázky, ktoré do redakcie zaslali slovenskí občania. Fica sa istý muž opýtal, či sa necíti politicky zodpovedný za vraždu Kuciaka a jeho snúbenice. Po tej otázke politik vyletel, hoci len nedávno vybuchol aj pred novinárom na tlačovej besede. “Poprosím, pani redaktorka, výber vašich otázok bol úplne jasný…p Postaviť mi otázku zodpovednosti za vraždu Kuciaka.. ste vy akože naozaj.. v takej forme teraz, že viete, čo ste sa ma spýtali? Čo ja s tým mám? Čo si to dovoľujete, ja si to vyprosujem, aby tu niekto rozprával o mne, že ja mám niečo spoločné s vraždou Kuciaka,” rozohnil sa Fico.

Na záver relácie sa moderátorka poďakovala obidvom zúčastneným za “miestami konštruktívny rozhovor”, na čo jej politik okamžite odvetil: “Predpokladám, že konštruktívny bol vtedy, keď ste hovorili vy dve,” poznamenal s ironickým úsmevom. “Ani som nečakala iný štýl na záver,” povzdychla si otvorene moderátorka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia JOJ/Na hrane