Relácia Dámsky Klub sa stala neodeliteľnou súčasťou televízie RTVS, pričom sa pred kamerami objavujú hneď štyri moderátorky. Diváci, a dokonca aj štáb však cítili medzi dvoma dámami poriadne napätie, ktoré bolo viditeľné predovšetkým v momente, keď sa refelektory kamier vypli. Televízia preto bola nútená pre radikálny krok.

Dámsky klub od začiatku uvádzajú moderátorské dvojice Iveta Malachovská (53) spoločne s Soňou Műllerovou (57) a Karin Majtánová (44) po boku Andrey Chabroňovej (38). Práve medzi Karin a Andreou to má však poriadne vrieť a ich vzájomné rozpory začínajú byť viditeľné aj priamo pred divákmi. „Dlhodobo bolo medzi nimi napätie. Dokonca aj diváci už cítili, že to nefunguje tak ako kedysi. Došlo medzi nimi k viacerým nezhodám, až sa rozhádali úplne. Preto sa rozhodli dať ich od seba,“ uviedol zdroj zo štábu pre plusku.sk.

Televízia sa preto rozhodla k výraznej zmene a po novom moderuje Soňa s Karin a Iveta s Andreou, pričom na sociálnej sieti uvádza, že ide iba o ozvláštnenie na obrazovke s cieľom získať nový náboj relácie. Dokonca aj Malachovská uviedla, že daná zmena bola naplánovaná už pred pár mesiacmi a nepriznala, že by medzi dámami panovali konflikty. Štáb, ktorý však s moderátorkami pracuje každý pracovný deň, by mal na celú záležitosť zrejme iný iný názor.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Dámsky klub, rtvs.sk