Známy poslanec koaličnej strany OĽaNO, ktorý mal už v minulosti viaceré slovné prestrelky s opozíciou, sa dostal do konfliktu. Tentokrát mal byť aktérom úspešný športovec a brankár futbalového klubu Slovan Bratislava. Ten politikovi napísal správu, ktorá sa dostala na sociálnu sieť.

Poslanec OĽaNO Jozef Pročko, ktorý nedávno naložil Petrovi Pellegrinimu, zverejnil na sociálnej sieti status, pri ktorom sa začali okamžite množiť komentáre fanúšikov. Ako sa ale ukázalo už aj viackrát v minulosti, politikovi ani zďaleka nepíšu len priaznivci, no nemá núdzu ani o nenávistné či priamo urážlivé odkazy.

Inak tomu nebolo ani v tomto prípade, avšak najnovšie obdržal Pročko súkromnú správu od úspešného športovca a brankára Slovana Bratislava, Michala Šullu. „„Pročko, ty tragéd. Si na smiech. Ty len behaj po námestiach, to ti pasuje,“ narážal na dávnu epizódu Pročkovej relácie Je To Možné, v ktorej musel Pročko prebehnúť nahý námestím. Politik ale okamžite správu zverejnil na svojom profile a poslal futbalistovi ostrý odkaz.

Keď mi niekto komentuje, aby som behal holý po ulici, ani si nemusím pozrieť profil a viem, že je to podporovateľ a volič fašistickej strany. Výnimka však potvrdzuje pravidlo. Dnes večer mi poslal správu bývalý reprezentačný brankár SR vo futbale a súčasný brankár Slovana Michal Šulla. Už v odpovedi v správe som mu zaželal veľa zdravia, ale chcem ešte raz aj takto poďakovať za záujem o moju osobu a Michalovi želám len a len športové úspechy a zdravie,“ napísal Pročko, no neskôr komentár aj status zmazal. Brankár Šullo sa po oslovení portálom Šport24 odmietol k danej situácií vyjadriť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: sport24.pluska.sk │ Foto: FB/Jožo Pročko – stránka, IG/jprocko